Вентиляція та кондиціювання брендового магазину “Van Cleef”

Заказчик
Van Cleef
Тип помещения
Магазин
Площадь
150 м2

Магазин знаходиться на першому поверсі старої будівлі. Будівлю будували ще за часів СРСР і стіни виконані з цегли, завтовшки 1метр. Загальна площа займана магазином менше 150 кв. Знаходиться у м. Києві. Відвідувачів небагато. Персонал – пара людина. Але оскільки це брендовий магазин “Van Cleef”, то й вимоги до мікроклімату та дизайну на максимальному рівні.

Одна з найважливіших вимог до вентиляції – весь сервіс повинен виконуватися виключно в офісній частині магазину. Жодних люків доступу на стелях торгових залів бути не може. Також бажано не бачити жодних ґрат вентиляції та кондиціювання. Природно, що настінні, підлогові та касетні блоки кондиціювання також не повинні застосовуватись. В іншому вимоги до системи вентиляції не відрізняються від звичайних. Шум, потоки повітря – прибрати.

З нашого боку ми також виключили варіант центрального кондиціювання, тому що тут є незалежні та ізольовані один від одного зони мікроклімату.

Опис встановлених систем

Для кондиціювання застосовні три окремі канальні спліт-системи DAIKIN. Всі блоки канальних кондиціонерів змонтовані над офісом. Від канальних внутрішніх блоків повітря подається по повітроводах з оцинкованої сталі до приміщень. У торгових залах для подачі повітря встановлені лінійні дифузори. Вентиляція здійснюється припливно-витяжною установкою Slimstar із пластинчастим рекуператором (ККД до 90%) виробника AEROSTAR (Україна, м. Київ). Для догрівання повітря за вентустановкою змонтований електрокалорифер потужністю 3кВт. Все припливне повітря подається на всмоктувальну сторону канальних кондиціонерів. Для зменшення шуму за вентустановкою змонтовано шумоглушники. Все припливне повітря подається на всмоктувальну сторону канальних кондиціонерів. Додаткова витяжка окремим канальним вентилятором передбачена у торговому залі №4

Результати нашої роботи

Плани та схеми

Вартість системи вентиляції та/або кондиціонування

Вартість такої системи вентиляції з рекуператором тепла + кондиціювання канальними кондиціонерами вийшла 21,000 $, 140 у.о/на 1м2. У вартість входить обладнання, всі матеріали та роботи. Якщо уважно подивитися на план, то видно якусь величезну кількість матеріалів і робіт пішло на основний канальний кондиціонер для залу.

Для прорахунку

Види послуг

Якщо у вас є питання, замовте дзвінок, і ми вам передзвонимо