Вентиляція ресторанів, барів, кафе

Повітрообмін у ресторанах, барах та кафе суттєво відрізняється від вентиляції в інших приміщеннях. Особливо важливо створити комфортну обстановку в спекотний літній час. Адже в таких закладах одночасно є велика кількість відвідувачів, готується їжа, а в деяких залах навіть можна курити.

Саме вентиляція створить сприятливі умови для роботи та відпочинку. Замовити її проектування та монтаж можна у компанії Альтен Система. Ми зробимо всі необхідні розрахунки, підберемо оптимальне обладнання та матеріали, а також виконаємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Які завдання здатна вирішити вентиляційна система

Вентиляційні системи для таких об’єктів, як кафе, ресторан або бар проектуються відповідно до завдання замовника і ДБН В.2.5-67:2013 “Вентиляція Кондиціювання Опалення”, ДБН В.2.2-25:2009 “Підприємства харчування (заклади ресторанного господарства) ” та інших.

  • У гарячих цехах передбачаються окремі від загального залу системи припливної та витяжної вентиляції. Однак розрахований об’єм припливного повітря для кухні слід подавати не тільки до гарячого цеху, але й до зали. Створення системою вентиляції розрядження в кухні та підпору повітря в залі необхідно для виключення перетікання запахів з кухні до інших приміщень
  • У залах для відвідувачів потрібно передбачити правильний повітрообмін та забезпечити комфортну температуру, щоб людям було приємно перебувати у закладі та при цьому система вентиляції працювала ефективно
  • Окремо організовується вентиляція у кальянній зоні. Тут можуть знадобитися спеціальні системи створення повітряних штор.
  • У місцях, де зберігається вино та продукти, має бути знижена температура (5–12 градусів).

Все це враховується в процесі проектування, а потім і під час монтажу систем кондиціювання та вентиляції.

При заказе монтажных работ, скидка на проект
50%

Переваги компанії «Альтен Система»

Різноманітні системи вентиляції та кондиціювання ми встановлюємо вже багато років. Наша професійна команда вирішила безліч завдань, зокрема підвищеної складності. Портфоліо виконаних проектів ви можете побачити на нашому сайті.

1

Ми детально розробляємо системи вентиляції, кондиціювання та опалення з урахуванням особливостей об’єкту та побажань замовника.

2

Комплектуємо приміщення надійним обладнанням.

3

Здійснюємо якісний монтаж повітроводів та механізмів (вентилятори, решітки, клапани, теплообмінники, кондиціонери тощо).

4

Виконуємо пусконалагоджувальні роботи та паспортизацію вентиляційних систем.

5

Виробляємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Дані необхідні для розрахунку вентиляції в ресторані, кафе чи барі

  • Розташування, орієнтація та призначення будівлі, в якій планується монтаж системи вентиляції та кондиціювання
  • Архітектурні плани з експлікацією приміщень.
  • Відомості про тепловиділення обладнання, встановленого виробничих приміщеннях, про шкідливі випари, вологи та інші шкідливості (тип та обсяги).
  • Розрахункова кількість відвідувачів та працівників, які перебувають у залі, кухні та інших приміщеннях.
  • Завдання технолога за місцевими відсмоктувачами, парасольками.
  • Потужність освітлення, приладів та інших механізмів, що виділяють тепло.
Для прорахунку
Якщо у вас є питання, замовте дзвінок, і ми вам передзвонимо

Бренди кондиціонерів з якими ми працюємо