Сервісне обслуговання

Типи робіт з сервісного обслуговування та ціни

Сервісні роботи Вартість (грн)
Виїзд бригади в межах Києва та діагностика несправності 1100
Сервисное обслуживание настенного кондиционера 7,9,12 1100
Сервісне обслуговування настінного кондиціонера 18 та 24 1300
Сервісне обслуговування касетного кондиціонера до 24 1500
Дрібний ремонт від 1100
Дозаправка кондиціонерів Вартість (грн)
Дозаправка кондиціонера фреоном R32, R410А за 100 грам 250
Дозаправка кондиціонера фреоном R22 за 100 грам 350

Коли потрібно проводити сервісне обслуговування

Тип приміщення Кількість сервісних обслуговувань на рік Пояснення
Квартира 1-2 Навесні перед початком літнього сезону та восени, щоб підготувати кондиціонер до роботи взимку на обігрів. Якщо ви не використовуєте кондиціонер для роботи на обігрів, достатньо буде проводити СО один раз на рік навесні
Офіс 2-4 Залежно від розмірів офісу та кількості в ньому людей рекомендуємо проводити СО мінімум 2 рази на рік: навесні перед початком літнього сезону та у його середині. При використанні кондиціонера для обігріву приміщення рекомендуємо довести кількість СО до чотирьох на рік
Магазин 2-4 Щокварталу, якщо кондиціонер використовується і для охолодження, і для обігріву. У разі роботи обладнання тільки в режимі охолодження – 2 рази: навесні перед початком літнього сезону та у його середині.
Кафе, ресторан (зал) 4 Щокварталу, якщо кондиціонер використовується і для охолодження, і для обігріву. У разі роботи обладнання тільки в режимі охолодження – 2 рази: навесні перед початком літнього сезону та у його середині.
Кафе ресторан (кухня) 4-12 Залежно від специфіки приміщення рекомендуємо проводити щонайменше 4 СО на рік. Наприклад, ми маємо об'єкти, де необхідно проводити СО кондиціонерів раз на місяць.
Тільки планомірне технічне обслуговування систем вентиляції може стати гарантією того, що вони працюватимуть довгий час без зниження ефективності, збоїв у роботі та виникнення аварійних ситуацій.

Здоровий мікроклімат у приміщенні, повітря без неприємних запахів та шкідливих речовин, відсутність конденсату у приміщеннях з високою вологістю – все це завдання вентиляційної системи. І щоб система вентиляції справлялася зі своїми завданнями на відмінно, просто потрібно подбати про її сервісне обслуговування.

Для прорахунку

Бренди кондиціонерів з якими ми працюємо