Сервісне обслуговання

Здоровий мікроклімат у приміщенні, повітря без неприємних запахів та шкідливих речовин, відсутність конденсату у приміщеннях з високою вологістю – все це завдання вентиляційної системи. І щоб система вентиляції справлялася зі своїми завданнями на відмінно, просто потрібно подбати про її сервісне обслуговування.

Форма просчета услуги

Коли потрібно проводити сервісне обслуговування

Тип приміщення Кількість сервісних обслуговувань на рік Пояснення
Квартира 1-2 Навесні перед початком літнього сезону та восени, щоб підготувати кондиціонер до роботи взимку на обігрів. Якщо ви не використовуєте кондиціонер для роботи на обігрів, достатньо буде проводити СО один раз на рік навесні
Офіс 2-4 Залежно від розмірів офісу та кількості в ньому людей рекомендуємо проводити СО мінімум 2 рази на рік: навесні перед початком літнього сезону та у його середині. При використанні кондиціонера для обігріву приміщення рекомендуємо довести кількість СО до чотирьох на рік
Магазин 2-4 Щокварталу, якщо кондиціонер використовується і для охолодження, і для обігріву. У разі роботи обладнання тільки в режимі охолодження – 2 рази: навесні перед початком літнього сезону та у його середині.
Кафе, ресторан (зал) 4 Щокварталу, якщо кондиціонер використовується і для охолодження, і для обігріву. У разі роботи обладнання тільки в режимі охолодження – 2 рази: навесні перед початком літнього сезону та у його середині.
Кафе ресторан (кухня) 4-12 Залежно від специфіки приміщення рекомендуємо проводити щонайменше 4 СО на рік. Наприклад, ми маємо об'єкти, де необхідно проводити СО кондиціонерів раз на місяць.
Тільки планомірне технічне обслуговування систем вентиляції може стати гарантією того, що вони працюватимуть довгий час без зниження ефективності, збоїв у роботі та виникнення аварійних ситуацій.

Типи робіт з сервісного обслуговування та ціни

Сервісні роботи Вартість (грн)
Виїзд бригади в межах Києва та діагностика несправності 800
Сервисное обслуживание настенного кондиционера 7,9,12 800
Сервісне обслуговування настінного кондиціонера 18 та 24 1000
Сервісне обслуговування касетного кондиціонера до 24 1200
Дрібний ремонт від 800
Дозаправка кондиціонерів Вартість (грн)
Дозаправка кондиціонера фреоном R32, R410А за 100 грам 200
Дозаправка кондиціонера фреоном R22 за 100 грам 300

Бренди кондиціонерів з якими ми працюємо