Роторний рекуператор у квартирі м.Київ, “Централ Парк”

Заказчик
приватна особа
Тип помещения
квартира
Площадь
140 м2

Наприкінці 2019 р. до нас звернувся замовник з проханням запропонувати систему вентиляції та кондиціювання для квартири загальною площею 140 кв.м. Ми запропонували встановити вентиляційну установку Systemair SAVE VTR 500 та кондиціонери Daikin або Mitsubishi Electric на вибір.
Systemair SAVE VTR 500 – це припливно-витяжна установка із роторним рекуператором. ККД роторного рекуператора близько 75%. Він працює при низьких температурах без обмерзань і відтавань і він повертає вологу. Недолік вологості взимку – це відома проблема. Коли ми починаємо взимку інтенсивно змінювати повітря системою вентиляції ми несвідомо видаляємо і водяні пари, що знаходяться у витяжному повітрі, що викидається на вулицю. Роторний рекуператор, в силу своєї кострукції, повертає водяні пари, що конденсуються з витяжного повітря, назад у припливне повітря. І таким чином ми отримуємо такі переваги, використовуючи роторний рекуператор:

  • приміщення не так швидко осушується під час роботи системи вентиляції
  • у вентиляційної установки повністю відсутня конденсат
  • установка працює при низьких температурах без нагріву

Опис встановлених систем

Вентиляційна установка Systemair SAVE VTR 500 розрахована на подачу 550м3/год. У квартирі з житловою площею 110 кв.м. та стелями 3м така установка забезпечує повітрообмін 1,7крата. Приблизно раз на півгодини змінюється повітря в квартирі. Це на максимальній швидкості. Можна налаштувати три швидкості вентиляції індивідуально під свої бажання. Наприклад, першу швидкість – для нічної роботи, другу – як повсякденну та третю – для максимально швидкого провітрювання приміщення.

Нам вдалося розмістити повітропроводи на стелі та вкластися в мінімальний опуск стелі на 170мм від перекриття. Низ стелі гіпсокартонної у замовника знаходиться на позначці в 170мм від перекриття.

Сама вентустановка встановлена ​​на балконі, проте її можна розмістити і під стелею якоїсь комори або санвузла. Ми розміщували в квартирі під стелю пральною. І навіть при токовому розміщенні можна досягти практично повної відсутності шуму від установки.

У нашому випадку шум від працюючої системи вентиляції повністю відсікається двома ступенями глушників по 1000мм кожна.

Якщо Вам необхідно зробити щось подібне – почніть із проекту. Ми можемо вислухати Вас та дати наше рішення для Вашого завдання

Кондиціювання – настінні та канальні Mitsubishi Electric

Результати нашої роботи

Плани та схеми

Вартість системи вентиляції та/або кондиціонування

Загальна вартість системи вентиляції – 8800 $

Вартість вентиляції за кв.м. загальної площі – 8800 $ /140 = 63 $ / кв.м.

Загальна вартість системи кондиціювання – 10800 $

Вартість кондиціювання за кв.м. загальної площі – 10800 у.о./140 = 77 $ / кв.м.

Для прорахунку

Види послуг

Якщо у вас є питання, замовте дзвінок, і ми вам передзвонимо