• Главная
  • /
  • Записи
  • /
  • Проектні та монтажні роботи з вентиляції та кондиціювання у квартирі

Проектні та монтажні роботи з вентиляції та кондиціювання у квартирі

Заказчик
Приватна особа
Тип помещения
Квартира
Площадь
120 м2

У багатоповерховому новому будинку в одній із квартир виконали проектні та монтажні роботи з вентиляції та кондиціювання.

Опис встановлених систем

Вентиляція

Для вентиляції всіх квартири була підібрана установка Systemair VSR 300. Установка продуктивністю 300м3/год підходить для забезпечення мінімального 1-кратного повітрообміну в квартирі площею 130кв.м. Компактний припливно-витяжний агрегат із вбудованим рекуператором тепла, фільтрами припливного та витяжного повітря, електричним нагрівачем на 1670Вт та вбудованою автоматикою – найкраще рішення для вентиляції подібних квартир та будинків. Агрегат встановлений за межами квартири на сходовій клітці та шум від його роботи на будь-яких режимах роботи – включаючи максимальну швидкість, ніколи не чути у приміщеннях квартири. Управління вентиляцією здійснюється невеликим пультом керування, який можна встановити у будь-якому зручному місці. Подача припливного повітря здійснюється до всмоктувальних адаптерів канальних кондиціонерів, а вся витяжка організована з найбруднішого місця квартири – кухні.

Кондиціювання.

Зовнішній блок кондиціонера встановлений на сходовому майданчику. Внутрішні блоки канального типу встановлені під стелею коридорах. Подача повітря канальними кондиціонерами здійснюється за оцинкованими повітроводами через щілинні дифузори. Щілинні дифузори майже завжди виглядають краще, ніж решітки і коштують не набагато дорожче, ніж решітки. У щілинних (або лінійних) дифузорів є рухомі пластини для спрямування повітря в потрібну зону. Зазвичай вони розташовуються вздовж вікон, а повітря подається вздовж вікон униз.

Результати нашої роботи

Плани та схеми

Вартість системи вентиляції та/або кондиціонування

Вартість системи вентиляції 3315 євро (25,5 євро / кв.м.). Вартість системи кондиціювання – 5499 євро (46 євро / кв.м.)

Для прорахунку

Види послуг

Якщо у вас є питання, замовте дзвінок, і ми вам передзвонимо