• Главная
  • /
  • Записи
  • /
  • Проектування системи припливно-витяжної вентиляції у ТРЦ Форум у м. Львів

Проектування системи припливно-витяжної вентиляції у ТРЦ Форум у м. Львів

Заказчик
г.Львов, ТРЦ "Форум", ДРК "Игроленд"
Тип помещения
розважальний дитячий комплекс. Батути, боулінг, ігрові автомати та ін.
Площадь
1418 м2

Компанією ПП “Альтен-Система” було розроблено проект та виконано монтаж системи припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання для дитячого розважального комплексу “Ігроленд”, у м. Львів у ТРЦ “Форум”. Також були розроблені всі необхідні плани та схеми вентиляції та кондиціювання.

Були виконані монтажні роботи зі встановлення системи припливної та витяжної вентиляції. Для всіх приміщень кондиціювання та опалення передбачається за допомогою чотиритрубних канальних фанкойлів Wito. Загалом було виконано розведення труб та повітроводів для 17 фанкойлів. У деяких приміщеннях фанкойли були встановлені в міжстельовому просторі, а для їх обслуговування в стелі вмонтовані люки.

Перелік виконаних робіт:

  • Установка 17 фанкойлів
  • прокладання всіх трубопроводів систем теплопостачання, холодопостачання, дренажу фанкойлів
  • прокладання всіх трубопроводів систем теплопостачання, холодопостачання, дренажу для припливної вентиляції піцерії кухні
  • встановлення калориметрів (лічильників тепла) для тепло- та холодопостачання
  • монтаж всіх запроектованих повітроводів систем припливної та витяжної вентиляції

Об’єкт знаходиться в м.Львів. Нам довелося включити у кошторис усі витрати на транспортування обладнання, матеріалів, витрати на проживання. І навіть із такими додатковими витратами вартість системи не перевищила 30$/1кв.м. Щоправда, тут нам не довелося купувати і встановлювати основну припливно-витяжну установку з рекуператором та автоматикою. Її встановив забудовник ТРЦ “ФОРУМ”, а ми адаптували її до завдань нашого замовника. Крім того, ми не ставили чилер системи холодопостачання. Його також установив забудовник. Звичайно ці два, можна сказати, ключові фактори вплинули на підсумкову середню ціну 30$/1кв.м.

Роботи тривали близько трьох місяців. Ми вклалися в домовлені терміни. Підписавши договір у вересні здали всю діючу систему до 1 січня нового року.

У перервах між роботою ми також встигли подивитися гарні краєвиди міста Львова. Центральна частина старого міста є пішохідною і натовпи туристів, що оточують своїх гідів, вуличні музиканти додають у прекрасний образ міста ще постійне відчуття свята.

Деякі основні плани та схеми вентиляції та кондиціювання Ви можете переглянути нижче.

Опис встановлених систем

Результати нашої роботи

Плани та схеми

Вартість системи вентиляції та/або кондиціонування

Плани та схеми вентиляції та кондиціюванняПлани та схеми вентиляції та кондиціюванняПлани та схеми вентиляції та кондиціюванняЗагальна вартість робіт та матеріалів – 43000$

Питома вартість за 1кв.м загальної площі приміщень – 30$/1кв.м.

Для прорахунку

Види послуг

Якщо у вас є питання, замовте дзвінок, і ми вам передзвонимо